Litter "C" - U - Unicorn

21.7.2022 - 2 trikolorní pejsci a 1 blue-merle pejsek, 1 trikolorní fenka a 4 blue-merle fenkyDnes jsme všechna štěňátka přestěhovali do většího výběhu, takže mají plné tlapky prozkoumávání, ale zároveň je to mooc náročné, takže musí ještě hodně spinkat :)
Uvolnil se nám k rezervaci nádherný trikolorní pejsek Cavan :) 


3. týden - Casey se tentokrát focení moc líbilo a někdy skoro až natáčela hlavičku za cvakotu foťáku jako modelka :D Je to zvědavá fenečka, ale tak akorát a zatím se hlasově až tak neprojevuje.

3. týden - Cadee je momentálně nejvíc aktivní, dokonce i jako první vyrazila na průzkum a vše si v klidu šla prohlédnout a očichat. A už asi není nejmenší :D

3. týden - Kavánek přebírá od Celesty žezlo na největší kecku a komentátora všeho :D Ze začátku bral příkrmy, jako úžasnou příležitost jak se v jídle vyválet nebo alespoň sklouznout. Už se ale postupně taky učí pěkně spořádaně papat. :)

3. týden - Caitali trénuje vrtění ocáskem a je to moc moc roztomilé, jinak je to zatím taková pohodářka, která nic moc neřeší a zatím se jeví jako klidnější.

3. týden - Caelyn si udržuje pověst nejklidnějšího štěňátka a je to takový miláček přesně jako tatínek. Focení ji tentokrát moc nebavilo a chtělo se jí hrozně spinkat.

3. týden - Corwinek je jednoznačně největší z vrhu, ale je to takový úžasný dobrák a svojí váhové převahy nijak nevyužívá, dokonce se nechá od holek odtrhnout od cecíku a tak si v klidu najde nějaký jiný. Zmodrala mu očička, ale jestli mu to zůstane, zatím není jisté. Focení se mu moc líbilo manekýn náš :)

3. týden - Celesta dotrénovala hlasivky a teď už se bohatě věnuje tréninku chůze a krásně papá příkrmy, i když mlíčko od maminky je prostě top.