Mighty's Spring Meadow Olya Orla Ori


Ori je fenka středního vzrůstu a střední síly kostry s krásným fenčím výrazem. Působí velmi jemně až něžně, ale je to poměrně akční fenka, pro kterou není nic problém a cokoliv si vymyslíme, jde do toho po hlavě. Jediné, co moc nemusí, jsou vodní aktivity. S Ori se věnujeme pasení, které ji nesmírně baví, ale bylo by potřeba aby se trochu zklidnila. Začínáme s noseworkem, pro který se Ori snad narodila a už v začátcích má skvělý tah na vzorek, vydrží dlouho a pěkně hledat. Velkým koníčkem jsou pro nás výstavy. Ori se krásně předvádí a moc jí baví se proběhnout s paničkou po koberci. A nejen po koberci se dá proběhnout, a tak Ori začala plnit podmínky pro coursingovou licenci, což je hned po pasení ta největší zábava! 
Zkoušku z vlohy pasení Ori složila na výbornou a paní rozhodčí se moc líbil projev a potvrdila nám, že s Ori se rozhodně u oveček nudit nebudeme. 
Orinka je výborný rodinný a cestovní pes, k dětem je velmi milá a nechá si líbit opravdu hodně. Spíš je potřeba krotit děti. Na procházkách si nás hlídá. Cestování má moc ráda, protože to vždy znamená, že se bude něco dít. Orinka se nebojí bouřek ani dělbuchů, jediné, co moc nemusí, je voda, ale trpělivě a pozitivní motivací už si namočí i tlapky a jednou dokonce byla po bříško ve vodě.

Orinka je pravá anglická dáma po svojí babičce, takže si občas prosazuje i svůj názor,  je trochu majetnická a trochu rozmazlená. Paničku si hodně hlídá, ale zase pro ni udělá, co jí na očích vidí. 

Ori má rozjetého českého, slovenského a polského šampiona a také interšampiona a má udělený tutil junior šampion České republiky. 

Ori - 3 a půl roku
Ori - 3 a půl roku

Orinka - 3 roky
Orinka - 3 roky
Ori - 3 roky s úlovky z Nitry 2020
Ori - 3 roky s úlovky z Nitry 2020

Orinka získala CAJC a BOJ na své první výstavě ve třídě mladých.

A poslední památeční CAJC pro udělení českého junior šampiona. Zde s rozhodčí Mladou Svobodovou.

Orinka jako ovčácký pes ... :)

Coursing jí hodně baví, možná až moc :D

Můj čumáček
Můj čumáček
S větrem o závod
S větrem o závod
Ori - 1 rok
Ori - 1 rok
Orinka - 2 roky
Orinka - 2 roky
Ori - 18 měsíců
Ori - 18 měsíců
Orinka - 3 měsíce
Orinka - 3 měsíce
Orinka - 2 a půl měsíce
Orinka - 2 a půl měsíce
Ori - 2 měsíce
Ori - 2 měsíce