Informace pro zájemce o štěňátko


Naše štěňátka jsou odchovávána v rodinném domě na severu Prahy. Uvnitř domu mají své místo, které je součástí rodiny, ale zároveň je to místo, kde mají maminka i štěňátka dostatek klidu k odpočinku. První týdny života štěňátek spíme hned vedle nebo poblíž porodní bedýnky.
Štěňátka jsou součástí rodinného života, takže si na vše zvykají a socializují se. Například na další členy psí smečky, kočičku, ostatní členy rodiny, zvuk vysavače atp. 
V teplejších měsících, a pokud to počasí dovolí, chodí štěňátka pod dohledem na zahradu, kde mají k dispozici spoustu hraček, také se formou her učí překonávat první překážky a samozřejmě se učí také hygieně.

V době přechodu k novým majitelům budou štěňátka zvyklá na granule, očipována, naočkována s Europasem, s průkazem původu (pokud již bude vydán, případně exportním průkazem původu), vyšetřena na oční vady a v dobrém zdravotním stavu. Samozřejmostí je bohatá vybavička, jejíž součástí je dečka s pachem maminky a sourozenců, vodítko a obojek, hračky, pamlsky, knížka a další ....


Rádi předáme nové rodině informace o tom, jak se správně o štěňátko starat, živit ho a vychovávat. Cokoli, co by novou rodinu zajímalo, jsme zde a pokusíme se co nejlépe poradit či pomoci po celou dobu života pejska či fenky. Je pro nás velmi důležité, abychom pro štěňátka našli vhodné domovy, kde najdou laskavé a milující páníčky, kteří se o ně budou zodpovědně a s péčí starat po celý jejich život. Rádi bychom byli s novými majiteli v kontaktu i po odchodu štěňátek. Rádi bychom, aby štěňátka byla pro Vás plnohodnotnými psími rodinnými členy a dělala Vám radost každý den.


Rádi byste se stali majiteli krátkosrsté kolie? A vybrali jste si naší chovatelskou stanici ANYARU? Určitě nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na Vás a Vaše dotazy a budeme moc rádi, pokud nám napíšete něco o sobě. Například v jakém prostředí a režimu bude pejsek vyrůstat, jaké máte plány a představy o budoucím štěňátku atp.

V životě může dojít k různým situacím a pokud byste se z jakéhokoli důvodu museli pejska od nás vzdát, prosíme, abyste nás jako první kontaktovali. Náročnou situaci pro Vás i pejska se pokusíme co nejlépe vyřešit a pomůžeme s novým umístěním pejska.


Neprodáváme štěňátka k celoročnímu venkovnímu pobytu a do kotců.