Informace pro zájemce o štěňátko


Naše štěňátka jsou odchovávána v rodinném domě na severu Prahy, a pokud to počasí dovolí, budou chodit pod dohledem na zahradu. V domě budou mít své místo, které bude součástí rodiny, ale zároveň to bude místo, kde mít maminka štěňátek dostatek klidu k odpočinku. Fenka zde bude mít klid k přirozenému porodu (pokud to okolnosti dovolují) a k následné péči o štěňátka. Budeme dávat na maminku a štěňátka celou dobu pozor, první týdny života štěňátek spíme hned vedle porodní bedýnky. Štěňátka budou součástí rodinného ruchu a tak na ně budeme moci dávat pozor a zároveň si budou na vše zvykat a socializovat se. Například na další členy zvířecí smečky, pejsky i kočičku, ostatní členy rodiny, zvuk vysavače atd.

Štěňátka v době přechodu k novým majitelům budou zvyklá na granulky, očipována, naočkována s Europasem, s průkazem původu (pokud již bude vydán, případně exportním průkazem původu) a v dobrém zdravotním stavu. Samozřejmostí je dečka s pachem maminky a sourozenců, vodítko a obojek, hračky, pamlsky, knížky....


Rádi předáme nové rodině informace o tom jak se správně o štěňátko starat, živit ho a vychovávat. Cokoli co by novou rodinu zajímalo, jsme zde a pokusíme se co nejlépe poradit či pomoci po celou dobu života pejska či fenečky. Je pro nás velmi důležité, abychom pro štěňátka našli co nejlepší domovy, kde najdou laskavé a milující páníčky, kteří se o ně budou zodpovědně a s péčí starat po celý jejich život. Rádi bychom byli s novými majiteli v kontaktu i po odchodu štěňátek do nových domovů. Nejdůležitější je, aby štěňátka byla pro Vás plnohodnotnými psími rodinnými členy a dělali Vám radost každý den.


Pokud byste se z jakéhokoli důvodu museli pejska od nás vzdát, prosíme, abyste nás jako první kontaktovali, pomůžeme Vám a poradíme co a jak dál. A pokusíme se co nejlépe pomoci s novým umístěním pejska.

Pokud byste se rádi stali majiteli krátkosrsté kolie z chovatelské stanice ANYARU určitě nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás a Vaše dotazy a budeme moc rádi, pokud nám v případě zájmu napíšete něco o sobě. Například v jakém prostředí bude pejsek vyrůstat, jaké máte plány a představy o budoucím štěňátku atd.

Neprodáváme štěňátka k celoročnímu pobytu venku a do kotců.