Litter "D" - V

26.1.2024 se nám narodil čtyřlístek - 1 trikolorní fenka, 1 trikolorní pejsek a 2 blue merle pejsci

(všechna štěňátka jsou se svými novými rodinami
-
Puppies are at their new home)


Aniž bychom to plánovali, tak všichni tři kluci budou žít v Brně a princezna Zuma bude bydlet se svým tatínkem Lassem.


Přejeme špuntům vše nejlepší do života, ať děláte svým rodinám spoustu radosti, užijte si každou společnou chvíli a já se moc těším, až se v budoucnu potkáme na psích akcích nebo třeba Anyaru srazu.

Štěňátka absolvovala oftalmologické vyšetření u MVDr. Beránka v Pardubicích a všechna jsou prosta všech sledovaných dědičných vad.


7 týden - Haku se tentokrát focení líbilo o dost víc, moc hezky nám zapózoval. :) S Luckym jsou celkem nerozlučná dvojika... Řádí na zahrádce, přetahují se a honí se spolu i s ostatními. Haku se snaží moc hezky aportovat hračky.:)

7 týden - Lucky si stále udržuje pověst nějvětšího mazliče všech a všeho, také ale chce všude být a všechno vidět a nezapomene nám to náležitě oznamovat, umí štěkat, kňourat a vydávat asi 100 různých zvuků při různých situacích, tak jak to kraťandy často umí. :D Ve společných hrách je odvážný a rád se přetahuje o hračky s Haku nebo...

7 týden - Zatímco se kluci fotili princezna Zuma vyspávala do růžovky a připravovala se na řádění a tak nebylo úplně v našich silách ji udržet jen vteřinu v klidu a podle toho fotky vypadají. :D
Je pravda, že Zuma je velice aktivní, nesmírně pohybově šikovná, rychlá a hodně zvídavá.