Pejsek č.2 - Daitan Vaayu Anyaru -v nové rodině/at home

26.01.2024

7 týden - Haku se tentokrát focení líbilo o dost víc, moc hezky nám zapózoval. :) S Luckym jsou celkem nerozlučná dvojika... Řádí na zahrádce, přetahují se a honí se spolu i s ostatními. Haku se snaží moc hezky aportovat hračky.:)


6 týden - Pantík/Haku bude bydlet blízko Čipsího/Luckyho a tak kluci už teď nacvičují, že se od sebe nehnou. Jsou to velcí kámoši, spí spolu, hrají si spolu i se škádlí a je vidět, že si vzájemnou přítomnost dost užívají, což trvá už od prvních dní jejich života. :) 
Pantík/Haku z focení tak unešený není, takže to zvládnul, ale asi jen kvůli nám. 


5 týden - Pantík je velký mazel, tak trochu se Čipsím/Luckym předhání, kdo nás bude mazlit víc :D Průzkumničení se mu stále hodně líbí a na tetě Suri může oči nechat. :D


4 týden - Pantík využívá fotící čas k akci a prozkoumávání :D Zatím ještě nepřišel na to, že umí štěkat, ale určitě na to také přijde...


3 týden - Pantíkovi se pózovat vůbec nechtělo a nejraději by rovnou zase hned usnul klidně i při focení. Drápky zvládnul v pohodě, kozí kašička ze začátku nic moc, od maminky je mlíčko nejlepší, ale nakonec na to také došel a teď už dlabe kašičku jako profík.


2 týdny - Pracovní jméno Pantík (podle krásných puntíků a věrné spřízněné duše Pantalaimon) otevřel očička chvilku po bráchovi ve 14 dnech. I brácha trénoval chůzi, ale o trochu méně a snažil se po čuchu najít maminku Navu.


Význam jména - odvážný čerstvý vítr
Druhorozený pejsek  velmi podobný svému prvorozenému bráškovi.