Fenka č. 1 - Casey Umayma Anyaru - v nové rodině/at home

21.07.2022

7,5 týdne - Caseynka jede dělat radost úžasné rodině v Kunštátu, okamžitě si je zamilovala a oni jí. Hodně štěstí přejeme na společné cestě životem a určitě se nevidíme naposled :) 


6,5 týdne - Caseynka tentokrát zvládla focení o hodně líp, i když zase taková zábava to není. To takové přetahování, hraní si s míčkem nebo běhání se sourozenci je o dost větší zábava! Casey má podle mě stejně sladký výraz jako maminka Suri. 
MDR1 -/-


5. týden - Tentokrát byla Casey při focení trochu neklidná, protože odnesení Casey všichni řádně okomentovali a Casey chtěla jít zpět za nimi. Casey jim pak asi řekla, že se jen fotí, tak už to ostatní měli trochu víc v klidu. :) Jinak je Casey strašně milá, klidná a tichá fenečka. 


4. týden - Fotit Casey je radost, je moc hodná, milá veselá a celá se kroutila jak vrtěla ocáskem a moc ráda se mazlí :)


3. týden - Casey se tentokrát focení moc líbilo a někdy skoro až natáčela hlavičku za cvakotu foťáku jako modelka :D Je to zvědavá fenečka, ale tak akorát a zatím se hlasově až tak neprojevuje.


2.  týden - Casey je průkopník téměř ve všem a jak úplně první otevřela očka 11. den je hrozně zvídavá a nebylo úplně jednoduché jí vyfotit, protože hodně chodila za rukou případně se snažila načichat maminku.


1. týden -Casey nám krásně přibývá stejně jako sourozenci, občas jí říkáme punčoška, podle pravé přední pacičky.


1. den - Jako první se narodila krásná trikolorní fenečka - malá Surinka 
Její jméno znamená Statečná malá Maminka :)