Pejsek č. 4 - Cavan Utano Anyaru - v nové rodině/at home

21.07.2022

7,5 týdne - Kavánek používá hezky jemně svoje zoubky a krásně tu chodí na plínku. Moc ho zajímá práce s člověkem a strašně ho baví přetahování i aportování (alespoň jak to dokáže 7,5 týdenní štěňátko). Kavánek bude svou rodinu milovat...


6,5 týdne - Kavánek stále velmi usilovně vyhlíží svou novou rodinu. Když přijde návštěva někomu jinému snaží se je přesvědčit, že se spletli a že on je ten nej :D Kavánek je malý Blamorderáček každým coulem a jestli bude po dědečkovi Svenovi ne jen vzhledově, tak to bude velice věrný a úžasný společník :)
MDR1 +/-


5. týden - Vypadá to, že Kavánek dotrénoval hlasivky a repertoár všech možných i nemožných zvuků má zmáknuto na jedničku s hvězdičkou. :D Když si štěňátka mezi sebou hrají, tak Kavánek rozhodně nesmí chybět a chce být součástí každé akce, je to také často právě on, který ke hrám vybízí ostatní. :)


4. týden - Kavánek se zatím jeví jako pejsek, který všechno co dělá, tak dělá absolutně naplno, s co největší intenzitou to jde :D Co se týče her, hlasových projevů nebo třeba i mazlení. Dneska se tak vrtěl celým pejskem, což mělo být asi jen vrtění ocáskem, že téměř nešel vyfotit. :D A krásně chodí na plínku od prvního dne v novém výběhu. :)


3. týden - Kavánek přebírá od Celesty žezlo na největší kecku a komentátora všeho :D Ze začátku bral příkrmy, jako úžasnou příležitost jak se v jídle vyválet nebo alespoň sklouznout. Už se ale postupně taky učí pěkně spořádaně papat. :)


2. týden - Kavánek má focení moc rád a vůbec je to náš manekýn :D I Kavánek se na svět začal "koukat" 12.den. A pozor Kavánek je volný k rezervaci pro tu pravou rodinu :)


1. týden - Kavánek je opravdu velmi líbivý pejsek a už teď když si k nim vlezu do bazénku se za mnou hned připídí :)


1. den - Po svém trikolorním bráchovi následoval hned další krásný trikolorní pejsek 
Jeho jméno znamená Krásné Pole Písní