Pejsek č. 4 - Cavan Utano Anyaru - v nové rodině/at home

21.07.2022

7,5 týdne - Kavánek se konečně dočkal své první návštěvy, ale bohužel to neklaplo, někdy se to stává a Kavánek prostě čeká na tu svou pravou rodinu. Kavánek používá hezky jemně svoje zoubky na rozdíl od jiných špuntů, je velice čistotný, krásně tu chodí na plínku. Moc ho zajímá práce s člověkem a strašně ho baví přetahování i aportování (alespoň jak to dokáže 7,5 týdenní štěňátko). Kavánek bude svou rodinu milovat...


6,5 týdne - Kavánek stále velmi usilovně vyhlíží svou novou rodinu. Když přijde návštěva někomu jinému snaží se je přesvědčit, že se spletli a že on je ten nej :D Kavánek je malý Blamorderáček každým coulem a jestli bude po dědečkovi Svenovi ne jen vzhledově, tak to bude velice věrný a úžasný společník :)
MDR1 +/-


5. týden - Vypadá to, že Kavánek dotrénoval hlasivky a repertoár všech možných i nemožných zvuků má zmáknuto na jedničku s hvězdičkou. :D Když si štěňátka mezi sebou hrají, tak Kavánek rozhodně nesmí chybět a chce být součástí každé akce, je to také často právě on, který ke hrám vybízí ostatní. :)


4. týden - Kavánek se zatím jeví jako pejsek, který všechno co dělá, tak dělá absolutně naplno, s co největší intenzitou to jde :D Co se týče her, hlasových projevů nebo třeba i mazlení. Dneska se tak vrtěl celým pejskem, což mělo být asi jen vrtění ocáskem, že téměř nešel vyfotit. :D A krásně chodí na plínku od prvního dne v novém výběhu. :)


3. týden - Kavánek přebírá od Celesty žezlo na největší kecku a komentátora všeho :D Ze začátku bral příkrmy, jako úžasnou příležitost jak se v jídle vyválet nebo alespoň sklouznout. Už se ale postupně taky učí pěkně spořádaně papat. :)


2. týden - Kavánek má focení moc rád a vůbec je to náš manekýn :D I Kavánek se na svět začal "koukat" 12.den. A pozor Kavánek je volný k rezervaci pro tu pravou rodinu :)


1. týden - Kavánek je opravdu velmi líbivý pejsek a už teď když si k nim vlezu do bazénku se za mnou hned připídí :)


1. den - Po svém trikolorním bráchovi následoval hned další krásný trikolorní pejsek 
Jeho jméno znamená Krásné Pole Písní