Fenka č. 2 - Cadee Ura Anyaru - v nové rodině/at home 

21.07.2022

7,5 týdne - Cadee (Jemi) už tu vyhlíží svou rodinu v Praze, která už stříhá metr. Čeká jí krásný život plný zábavy a různých psích sportů :) 


6,5 týdne - Největší srandistka, která je úžasně hravá a nesmí u ničeho chybět, hodně jí baví míčky a má slušný základ být skvělým aportérem :)
MDR1 -/- 


5. týden - Cadee je úžasně hravá a veselá fenečka, moc se jí líbí běhat za balónkem, s kovovými předměty asi také nebude problém, protože  tlamičkou vzala velkou kovovou misku a snažila se jí posouvat, což se jí i trochu dařilo :D Umí se i krásně aktivně mazlit :)


4. týden - Cadee je naše živé stříbro, úplně úžasná aktivní fenečka, která je moc rozkošná...


3. týden - Cadee je momentálně nejvíc aktivní, dokonce i jako první vyrazila na průzkum a vše si v klidu šla prohlédnout a očichat. A už asi není nejmenší :D


2. týden - Cadee je stále nejmenší ale už jenom o fousek za sourozenci. Focení jí vůbec nějak nezaujalo a věnovala se dost důkladně průzkumu nového prostoru :D očička otevřela jako většina sourozenců 12. den


1. týden - Cadee je nejmenší z vrhu, ale rozhodně se u mléčného baru neztratí a krásně se prosazuje.


1. den - druhá fenečka si dávala trochu načas, ale pak vykoukla na svět neskutečně roztomilá a speciální blue-merle fenečka s bílým proužkem až na záda. :) 
Proužek nebo pásek nám byl inspirací pro její nádherné jméno, které znamená Rytmus Srdce