Fenka č.1 - Balarika Taarli Anyaru

30.04.2022

7.týden - Balarika se ve světě určitě neztratí, protože srovnat do pozoru 7 bráchů není jen tak, navíc je velice kontaktní a hravá :)


5.týden - Balarika je strašně fajn fenečka. Je aktivní tak akorát, je zvídavá, mazlivá a prostě přesně taková jaká má malá princezna být :) A miluje hraní si s bráchou Torinkem.


4.týden - Balarika maličko překvapila, protože cesta na zahrádku se jí moc nezdála a trochu se nám zasekla, ale nakonec vše zvládla a na zahrádce už to bylo úplně super.


3.týden - Balarika je strašně milá, mazlivá a velmi kontaktní fenečka. Většinou je všude u všeho první, ale není nijak ukecaná. A ráda spinká v chumlu štěňátek nahoře :D


2.týden - Všichni už mají otevřená očka, proběhlo ostříhání a obroušení drápků a odčervení štěňátek a komplet celé smečky. :) Balarika se ukázala jako moooc statečná fenečka a všechny úkony zvládla levou zadní :) S focením už je to horší, protože se pořád vrtí a někam cestuje, takže 90% fotek je rozmazaných :D


1.týden - Na Balarice je krásně vidět, že je to holčička. Je maličko ukecanější a když se jí něco nezdá nebojí se to říct. Je docela aktivní a zatím se jeví, že to bude spíš menší fenečka, tak uvidíme :)


Balarika je naše jediná princezna z vrhu, narodila se jako pátá v pořadí - trikolorní (Její jméno znamená Svítání hvězdy)
Porodní váha: 330 gr