Corwin Udari Anyaru

21.07.2022

Winnie byl řádně na výbornou uchovněn při klubové výstavě v humpolci s výškou 61cm (odpovídá)


A co o Winniem píše jeho majitelka Táňa? 

Winnieho povahu bych přála každému rodinnému psovi. Je veselý, velmi mazlivý, jemný a citlivý, ale v žádném případě přecitlivělý. Má skutečně vyrovnaný temperament, bez reakce na střelbu, bouřku nebo ohňostroje. Učenlivý jako každá kolie, velmi inteligentní ba přímo mazaný, což ale zneužíval jen v pubertě, protože je mně a mojí rodině hluboce oddaný. Energický pro mě tak akorát, na kraťandu spíš klidnější. A taky tichý - na rozdíl od dědečka se nevykecává a štěká jen když hlásí nezvyklé dění kolem domu.

Kuřeti by neublížil, není v něm žádná agresivita, ale přitom rozhodně není bázlivý. Je velmi přátelský nejen k lidem, takže má hodně přátel i mezi psy - samci. Pokud se setká s nepřátelským psem, jednoduše odstoupí :-) Prostě většinu situací řeší s klidem Angličana, kterým ostatně taky napůl je! 

Pokud narazí na zvěř a rozběhne se za ní, nechá se píšťalkou okamžitě odvolat. Corwin je můj čtvrtý pes, ale s žádným nebyly procházky, na kterých obvykle potkáváme hodně psů i zvěř, tak pohodové...

Summa summarum - Winnieho do každé rodiny:-)


Winnie jako štěňátko

Rodiče
Rodiče