Pejsek č.1 - Beag Tanuu Anyaru

30.04.2022

7.týden - Tanuu momentálně nesmí chybět u žádné lumpárny, probíhat lístky, koukat kde co lítá, trénovat zoubky a moc ho bavilo, když mu velká nevlastní sestřička Suri tahala hada :)


5. týden - Tannu si focení úplně užíval a krásně nám pózoval. A když k nám přijela budoucí rodina Tanuu okamžitě je poznal a už se od nich nehnul :)


4.týden - Dnes se byla štěňátka poprvé podívat na zahrádku a kdo nám neohroženě vedl štěňátka chodbou, pak okolo schodiště a ven na trávníček. Ano, byl to statečný a zvědavý Kulíšek :)


3.týden - Kulíšek krásně dohnal bráchy ve váze. Příkrmy jsou prý fajn, ale mlíčko od maminky lepší. Je to  průzkumník a se setřičkou Balarikou se hned vydali na výzvědy v novém velkém bydlení pro větší štěňátka.


2.týden - Všichni už mají otevřená očka, proběhlo ostříhání a obroušení drápků a odčervení štěňátek a komplet celé smečky. :) Tanuu - Kulíšek nezklamal a vše zvládnul tak jako vše do teď , takže s naprostým klidem a přehledem...


1. týden - Tanuu si nás okamžitě všechny získal svým životním přístupem šikovností. Vůbec neremcá, že nejmenší, prostě si najde svoje místečko a dnes už své bráchy dohnal ve váze. :)


Prvorozený pejsek - trikolorek (jeho jméno znamená Malý Diamant)
Porodní váha 264 gr